Tuesday, 27 March 2012

Suvetöö noortele Rae vallas

Selline murelik kiri siis Rae grupi Facebookist:

Mainin lihtsalt ära, et oleme üritanud igal aastal poissi Malevasse registreerida. Täiesti mission impossible üritus! Kuna registreerimine käib kodulehekülje kaudu, siis avatakse see registreerimine täpselt minutipealt teatud kellaajal. Isegi kui üritan samal ajal kohe teda sinna regada, siis suure ülekoormuse tõttu leht lihtsalt ei toimi ning 15 minutit pärast registreerimise avamist on juba KÕIK kohad täis. Tahest tahtmata tahaks mõelda, et ju need kohad on juba enne seda kellaaega ära jagatud. Rohkem ei ürita ka.


Kuna IRLi inimesed on selle teemaga seotud, siis oleks hea saada infot:

1. Kui palju on malevakohti olnud aastatel 2010-2011 ja kui palju plaanis 2012. aastal?
2. Kas vastab tõele et kohad saavad nii kiiresti täis?Siinkohal ka üks tähelepanek. Olin hiljuti Saaremaal. Nii puhas ja korras, kõik teeääred korras, puhastusraie tehtud. Pärast seda vaatepilti oli lausa piinlik sõita mööda mandri-Eestit ja Rae valla väiksemad teed olid eriti masendava väljanägemisega.

Teen ettepaneku teostada suvel hooldusraiet, teeäärte puhastust ja abitöölistena kaasata malevlased. Ei soovi kuulda vabandust, et "lapsi ei tohi sellistele töödele saata". Lapsevanemate kirjalikul nõusolekul las teevad ka midagi kasulikku.

1 comment:

  1. Tere

    Rae vallas sellist malevasse registreerimist küll ei ole. Rae vallas saab malevasse registreerida nii meili teel, kui ka vallamajas - sekretäri juures. Registreerimise aeg ja tingimused on toodod alati ära Rae valla kodulehel ja valla lehes. 2010. ja 2011 aastal said kõik lapsed malevas tööd, kes registreerisid end tähtajaliselt - kedagi ukse taha ei jäetud. Sel aastal on plaanis anda tööd vähemalt 100-le lapsele, kui tuleb nii palju soovijaid.
    Kahjuks Peetrist ei olnud eelmisel aastal omaette rühma kokku panna, kuna ei olnud nii palju soovijaid. Igal aastal on olnud omaette rühm Vaidast ja Jürist - ülejäänud lastest on koostatud omaette rühmad.

    Ülo

    ReplyDelete